X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1382

"ممانعت ازاستفاده آزاد از اینترنت به هر عنوانی و توسط هر مرجعی نقض آشکار حقوق بشر است و محکومیت آن بر همگان معلوم است. بار دیگر شاهد پاک کردن صورت مسئله به جای حل ریشه های علت آنیم.
باربد شمس - ایران"
این نظر من بود که در سایت بی بی سی فرار گرفت.
شما هم می توانید نظر خود را در بی بی سی بیان کنید.


خوابگرد: "...در سال 1995 که طی یک مراسم رسمی، بقایای جسد نیما یوشیج به یوش برده شد و در خانه‎ی خودش دفن شد، مهاجرانی وزیر ارشاد وقت بسیاری از شعرا و شخصیت‎های فرهنگی را برای شرکت در این مراسم دعوت می‎کند اما احمد شاملو به خاطر مخالفت با حرکات تبلیغاتی این دعوت را نمی‎پذیرد. سه سال بعد که شاملو یکی از پاهای خود را از دست می‎دهد، علامه‎زاده تصمیم می‎گیرد فیلم مستندی را درباره‎ی شاملو و آیدا بسازد که در آن، این غول سنگی(شاملو) همراه آیدا عازم یوش می‎شود و در پایان این سفر دراز، بر آرامگاه نیما در روستای یوش، شعری را که در مراحل مختلف سفر سراییده، به عنوان وصیت‎نامه‎اش می‎خواند.
علامه‎زاده نام این فیلم را "وصیت‎نامه‎ی ققنوس" می‎گذارد و از آن پس وارد ماجرایی می‎شود که آغازش جلب نظر شاملو ست و 
..."

قالب نو
 
در این چند روز قصد کناره گیری (برای همیشه) داشتم ولی دست همیاری دو تن از دوستان بزرگوارم مرا در ادامه این راه مجددا امیدوار کرد. دست دیگر دوستان را هم در ساختن وبلاگی که برآیندی از آراء و نظرات همگی بوده (بالطبع مورد پسند اکثریت هم قرار می گیرد) صمیمانه می فشارم.به شخصه شدیدا به نظرات شما حساسم و بر خلاف خیلی دوستان که می اندیشند "وبلاگ خصوصی نویس خانه ایست که بی توجه به نظرات دیگران فقط حرفهای گنگ دل خود را باید زد" مخالفم.

تغییرات جدید
 
یه لینکدونی اضافه کردم که در حال حاضر لینکهای هر روشی که برای عبور از فیلترینگ سایتها بدست بیارم در اینجا خواهم گذاشت. همچنین عکس روز و نظر سنجی هفته نیز گردگیری شد. نظر سنجی بحث ما در هفته آینده را نشان میدهد البته با داشتن نگاهی از نظر شما .